Cadence Sound CS2.65K Powiększ do pełnego rozmiaru

Cadence Sound CS2.65K

BN_58

196 dostępnych

14,90 zł


Cadence Sound  to Amerykańska firma dla fanatyków SPL i jakości dźwięku.
 
Misją Cadence  zawsze było tworzenie produktów, które sprawiają,  że każdy zestaw audio wykonują najlepiej jak mogą aby był absolutnie najlepszy.
 
Przez ostatnie 20 lat, Cadence Sound  zdobył zaufanie i reputację wśród miłośników car audio za prawdziwie oryginalne projekty i innowacje.

TEN SYSTEM MA NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY W TEJ KLASIE CENOWEJ.

Midbass o szybko schodzącym koszu mieści się do większości europejski aut w miejsca fabryczne, gdzie producent przewidział wymiar 165 mm bez konieczności stosowania dodatkowych dystansów. Głośnik wyposażony został w wysokotemperaturową mocną cewkę, co pozwala na osiągnięcie mocy ciągłej RMS 60W (czyli 3 X większej od większości fabrycznych głośników)
Częstotliwość rezonansowa na poziomie 60Hz sprawia, że system jest idealnie dopasowany do większości niemieckich aut (np. VW, AUDI, OPEL,BMW), bo nie mamy problemu z brzęczeniem blachy lub elementów wykończenia, które wpadają w rezonans przy głośniejszym graniu.
Kapsułowa zwrotnica bardzo ładnie dzieli nam pasmo na głośniki wysokotonowe i nie wymaga dużo miejsca do montażu.
Tweetery wyposażone w neodymowe magnesy i niewielkie oprawki świetnie sprawdzają się w fabrycznych miejscach. Duży promień przenoszenia fal podnosi scenę dźwiękową w aucie.

Wspaniałe, pełne detali i niezwykle precyzyjne brzmienie, które doceni każdy zaawansowany miłośnik dobrej muzyki. Zrównoważone proporcje, duża dynamika i wysokie ciśnienie akustyczne- to docenią "zwyczajni" użytkownicy, którzy chcą poprostu znacząco poprawić oryginalne głośniki w Hondzie którym brakuje głębokiego basu, zaś tony średnie i wysokie prawie nie istnieją.
Po wymianie głośników wreszcie usłyszymy subtelne, miękie tony wysokie, wyeksponowany średni zakres z pięknymi wokalami i gitarami no i mocne, głębokie ale i precyzyjne basy, o wiele bardziej soczyste niż z seryjnego głośnika.
Ale tak już musi być, dopóki się nie posłucha dobrze grającego głośników, często nawet się nie wie, jak słabo gra seryjny głośniczek.
Zestaw wykazuje mocne zabarwienie w kierunku głębokiego basu, w tym zakresie bije na głowę wiele znacznie droższych systemów, zaś tanie głośniki typu Sony Pioneer Blaupunkt itp. nie mają szans... Lekko WYEKSPONOWANY zakres średni i mocny, nasycony ale bardzo miękki ton wysoki doskonale reprodukujący najwyższe pasmo (pow. 20kHz) - całość doskonale nadaje się do muzyki elektronicznej, klubowej i HipHopu.
 
DANE TECHNICZNE:

•  Moc znamionowana (RMS): 60 W na głośnik / 120 W na parę

• Moc szczytowa: 120 W na głośnik /  240 na parę

• Pasmo przenoszenia: 65Hz – 20 kHz
• Efektywność (1W / 1M):  90dB
• Impedancja :  4 Ohms
• Głębokość montażowa:  6,2 cm
 
Cechy:

• Formowany wtryskowo polipropylenowy  stożek głośnika niskotonowego
• 1 calowa wysokotemperaturowa aluminiowa cewka drgająca
 
• Wytrzymałe zawieszenie membrany wykonane z gumy butylowej

• Magnez 20oz / struktura magnesu 40oz
• 1 calowa jedwabna  kopułka głośnika wysokotonowego
 
Bardzo duża efektywność - 90dB
Dynamika jest powalająca: uderzający, mocny i pełny dźwięk jakiego jeszcze  zapewne nie słyszałeś...
Głośniki te , to obowiązkowa pozycja na liście zakupów dla początkującego miłośnika car audio!!!

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Cadence Sound CS2.65K

Cadence Sound CS2.65K

Napisz swoją recenzję

szablony PrestaShop