Powerbass S-462 Powiększ do pełnego rozmiaru

Powerbass S-462

BN_41

4 dostępnych

12,90 zł

Powerbass seria S to dobre rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje uniwersalnego zamiennika głośników fabrycznie instalowanych w samochodach. Seria S pasuje niemal do wszystkich samochodów na rynku: amerykańskich, azjatyckich jak i europejskich. I nie tylko ze względu na kompaktowe rozmiary, dzięki którym zmieści się niemal w każdym miejscu na głośniki. Także z tego powodu, że nowa seria S została zaprojektowana tak, by uzyskać możliwie jak najbardziej detaliczne i przyjemne brzmienie oraz wysoki poziom głośności. A to wszystko przy stosunkowo niskiej mocy typowej dla radioodtwarzaczy instalowanych fabrycznie.

Głośniki serii S nie obciążają tak słabszych wzmacniaczy jak wiele głośników wysokiej klasy dostępnych na rynku. Tym samym nie wymagają dodatkowego wzmacniacza mocy, co oznacza niższe koszty inwestycji w zestaw audio w samochodzie.

Powerbass serii S to sposób na efektywne wykorzystanie radia fabrycznego i wyraźną poprawę jakości dźwięku w porównaniu z seryjnie instalowanymi głośnikami. A na dodatek: głośniki dostępne w bardzo przystępnej cenie. Zachęcamy do porównania naszych głośników ze sprzętem znacznie droższym. Jakość wykonania, jedwabne kopułki jak w dobrych kosztownych systemach domowych, przystępna cena oraz detaliczne i przyjemne brzmienie: oto pełnia doświadczeń  z prawdziwym hi-fi w samochodzie.

Szczególnie polecany.

Zamiennik głośników fabrycznie montowanych w samochodach. Podłączany bezpośrednio do wzmacniacza w radiu. Dla miłośników mocniejszego grania z wyższym poziomem głośności. Nie wymaga dodatkowego wzmacniacza mocy.

Brzmienie.

Soczyste i detaliczne tony wysokie oraz  wyraźne i klarowne tony średnie, solidne i dobrze kontrolowane tony niskie.


Dwudrożne głośniki współpsiowe Powerbass S-462

Perfekcyjny następca każdego głośnika montowanego fabrycznie.

Pasuje do samochodów dostępnych na rynku: starszych modeli Alfy Romeo, Daewoo, Forda, Nissana, Renault, Seata i Volkswagena.

I najczęściej nie trzeba inwestować w dodatkowe pierścienie, by zmieścić głośnik. Ponadto zwykle mieści się pod fabryczną maskownicą: tym samym można uniknąć kosztownych modyfikacji. 
 

Dane techniczne:
 
Moc RMS: 35 W
Moc Max: 105 W
Impedancja: 4 Ohm
Pasmo przenoszenia: 70Hz-20kHz
Efektywność (1W / 1M): 86 db
Głębokość montażu: 4,6 cm

Cechy:

Jedwabna kopułka wysokotonowa o średnicy 1,9 cm
Pierścień tweetera wykonany w technologii SEL (Sound Expander Lens)
Dwu warstwowa,  celulozowa membrana powleczona została tworzywem DDC (Dynamic Damping Coating) które posiada właściwości antyrezonansowe.
Zawieszenie wykonane z prasowanej pianki odpornej na promieniowanie UV.
 Stalowy kosz.
Układ magnetyczny EFF (Efficient Flux Field)

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Powerbass S-462

Powerbass S-462

Napisz swoją recenzję

szablony PrestaShop